| anonim_4396 a întrebat:

Sall.ce jocuri imi recomandati pentru varul meu de 7 ani dar nu pre stie sa apese asa bine pe butoane

Răspuns Câştigător
| SmoKeM a răspuns:

Pai dai plants vs zombies ca nu trebuie sa apese decat pe maus funda?

7 răspunsuri:
| Nume2 a răspuns (pentru tweety96):

Pai dar eu ziceam pe pc el nu are net abestie sa umble pe pc deci...

| Nume2 a răspuns (pentru SmoKeM):

Daca mai sti din astea mai zi-mi

| Nume2 a răspuns (pentru Nume2):

Scuze abia stie credeam ca ma corecteaza ei de aia n-am fost atent la ce-am scris big grin

| SmoKeM a răspuns:

Pai daca vrei poti sa scrii pe net download desemplu plants vs zombies si il tragi pe cd altcumva n-ai cum

| Nume2 a răspuns (pentru SmoKeM):

Stieam si eu chestia asta si ii l-am facut pe stik

| SmoKeM a răspuns (pentru Nume2):

Da? bravo