| razzviy a întrebat:

Sall!
Crede-ti ca mi-ar merge saint row?
Operating System: Windows 7 Ultimate 32-bit
Processor: AMD Sempron(tm) 140 Processor, ~2. 7GHz
Memory: 2048MB RAM
Available OS Memory: 2048MB RAM
DirectX Version: DirectX 11
"va rog nu va bate-ti joc"
dau funda la cel mai bun raspuns (daca se poate sa imi si explicati dc nu merge)

Răspuns Câştigător
| Marian199412 a răspuns:

Sall
Minimum:

OS: Windows® XP
Procesor: 2GHz Dual Core Processor (Intel® Core 2 Duo sau AMD Athlon™ X2)
Memorie: 2GB System RAM
Video: 320MB Video RAM GPU cu suport Shader Model 3.0. NVIDIA® GeForce® 8800. Seria ATI Radeon™ HD3800
DirectX®: 9.0c
Hard Drive: 10GB
Sunet: Compatibil DirectX® 9.0C
Pentru Co-Op: NVIDIA® GeForce® 8800 640MB video RAM. ATI Radeon™ HD3800 1GB video RAM

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Nu, procesorul este mult prea slab (are si un singur nucleu) si seria este destul de prost optimizata pe calculator, in special Saints Row 2.

| Marian199412 a răspuns:

O sa iti mearga, dar in reluare, eu tiam pus cerintele minime pentru joc.