| alexditu a întrebat:

-de curand am instalat pe PC jocul Driver San Francisco, a mers ..doar ca am o problema cu grafica. Soseaua din jurul masinii este in patratele(nu este bine definita), dar in departare este perfecta.big grin

Ce pot sa fac in cazul acesta?

Date tehnice PC:

-Operating System: Windows 7 Ultimate 32-bit (6.1, Build 7600) (7600. win7_gdr.130318-1532)
-Language: English (Regional Setting: English)
-System Manufacturer: To Be Filled By O.E.M.
-System Model: To Be Filled By O.E.M.
-BIOS: Default System BIOS
-Processor: Pentium(R) Dual-Core CPU E5300 @ 2. 60GHz (2 CPUs), ~2. 6GHz
-Memory: 2048MB RAM
-Available OS Memory: 2048MB RAM
-Page File: 3087MB used, 1007MB available
-Windows Dir: C:\Windows
-DirectX Version: DirectX 11

Dau FUNDA!(vreau raspuns cat mai rapid..va rog) big grin

3 răspunsuri:
| Andydaniel96 a răspuns:

Vezi in setarile jocului
dai o rezolutie cat mai mare
dar trebuie sa ai un placa video destul de buna big grin ca sa nu iti mearga sacadat tongue funda?

| alexditu explică (pentru Andydaniel96):

Am toate setarile date la maxim...rezolutie maxma, detalii maxime, dar tot nu merge. sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexditu):

Daca sunt prezente artefacte pe langa textura care nu este bine definita ai o pv.prea slaba...