| TheDarkDragon a întrebat:

Sall, dupa voi care este mai de groaza, amnesia a machine for pigs, sau the dark descent? Eu am terminat dark descent-ul si povestea, adica cand am jucat pe caracter nu mi se parea foarte horror, mai scarry sunt custom story-urile.

2 răspunsuri:
| DeeDeus a răspuns:

E mai horror Amnesia. Mai e si Outlast daca vrei sa incerci.

| TheDarkDragon explică (pentru DeeDeus):

Care amnesia e mai horror the dark descent, sau machine for pigs? Outlastul l-am terminat, a fost un joc fain, dar nu se compara cu amnesia the dark descent.(parerea mea)