| AnDdReY a întrebat:

SALL! Eu si un prieten ne jucam mount and blade with fire and sword si cand dam la multiplayer nu putem juca amandoi adica eu sau el facem server si nu avem cum sa intram pe sv adica eu la el sau el la mine. PLZ Rasp. urgent dau fundahappybig grin

Răspuns Câştigător
| 98Enigma a răspuns:

Cred ca jocul e piratat... asa ca bucurate de singleplayer tongue dar va puteti juca prin lan cu hamachi... va luati amandoi hamachi faceti un server de hamachi, intrati amandoi in el apoi unul dintre voi face un servar lan de mount and blade si asa ar trebui sa mearga