| PiatrăAscuțită a întrebat:

Salut,stiti cumva cum pot recruta vasali pe Mount & Blade With fire and Sword?

Răspuns Câştigător
| bogdan2091 a răspuns:

Te duci spre castelele cu nume mari gen SUNO, PRAVEL etc(astea erau in mount and blade warband) si dai VISIT THE TAVERN, acolo sunt soldati cu armura sabii etc(iti dai tu seama) si dai suma de plata cat vrei sa il platesti...sau daca vrei mai ieftin te duci spre sate si dai RECRUIT VOLUNTERShappy funda?

| stranger1972 a răspuns (pentru bogdan2091):

Recruit volunters merge si pe Mount and Blade With Fire and Sword? c a eu nu am vazut asa ceva sau ce trebuie sa fac?

1 răspuns: