| tauretee a întrebat:

Sall exista un patch in care pot transforma G. T. A san andreas in G. T. A IV

Răspuns Câştigător
| Claudiu2011 a răspuns:

@ Smiley ---ba da nu a specificat asa ca numai zi nu a zis nimic de skinuri a intrebat clar daca poate sa l transforme cred ca nu vezi intrebarea bine

4 răspunsuri:
| Claudiu2011 a răspuns:

Cred ca glumesti cand pui intrebarea asta! normal ca nu exista

| deeadeutza73 a răspuns:

Stiu eu

Răspuns utilizator avertizat
| clickdreaptadelete a răspuns:

Bai documentativa inainte sa va dati cu parerea exista dar nu neaparat ca il "transforma"doar skinurile minimapul etc.asa ca ia nu va mai credeti destepti inainte sa va documentati...