| tauretee a întrebat:

Sall exista un patch in care pot transforma G. T. A san andreas in G. T. A IV

Răspuns Câştigător
| Claudiu2011 a răspuns:

@ Smiley ---ba da nu a specificat asa ca numai zi nu a zis nimic de skinuri a intrebat clar daca poate sa l transforme cred ca nu vezi intrebarea bine

4 răspunsuri:
| Claudiu2011 a răspuns:

Cred ca glumesti cand pui intrebarea asta! normal ca nu exista

| clickdreaptadelete a răspuns:

Bai documentativa inainte sa va dati cu parerea exista dar nu neaparat ca il "transforma"doar skinurile minimapul etc.asa ca ia nu va mai credeti destepti inainte sa va documentati...

Răspuns utilizator avertizat
| deeadeutza73 a răspuns:

Stiu eu