| Whitecore a întrebat:

Sall jucatori de metin...am o intrebare.
Am instalat si eu Play World 3(metin),mi-am facut cont,mi l-am activat de pe ymail, dar cand intru imi zice ca contul este fals.
Ce sa fac ziceti pls!

4 răspunsuri:
| 0Mark a răspuns:

Iti zic ca si eu am avut cont dar trebuie sa mai incerci nici mie nu mi-a iesit din prima... Funda? plsss

| Vivi75 a răspuns:

Buna, playworld3 este in germana. Uite cum se face. Te loghezi acolo unde zice login si paswort. Apoi ii dai pe Metin2 Fun-server te duci dupa casuta in care iti scrie coins si ii dai pe Spiel-Account andern. Apoi iti bagi datele unde iti zice si gata. Asa mi-a facut si mie. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Vivi75 a răspuns:

Apropo Loschcode cred ca este codul de stergere character.

| PrivireCuPicnic a răspuns:

Si eu am avut deci te loghezi pe site si intrii la mt 2 fun-server dai pe account esterllen si acolo scrii datele de login si codu de stergere pe care il vr. sper ca o sa te ajuta la mine mi-a mers asa