| adrianboss2011 a întrebat:

Sall la toti.am si eu nevoie de ajutor.stie cineva cum se numeste acel plugin de la counter strike in care un admin scrie spre exemlpu BMB in chat si canta melodia cu acel nume (de obicei in sound/misc) iar acele sunete (wav) de cateva secunde trebuie descarcate de jucatori la conectarea pe server. daca aveti un link de download, nu ezitati sa mi-l dati.multumesc

1 răspuns:
| bogdybrizuu a răspuns:

Pluginu se numeste sank sound
uite de aicia il descarci:
http://fisierulmeu.ro/247S5YP3UMUS/Sank-Sounds-rar.html
si aicia ai nise sunete faine
ca sa iti functioneze fa exact cum iti zic eu
fisierul sank_sound.amxx il pui in cstrike/addons/amxmodx/plugins
fisierul sank_sound.sma il pui in
cstrike/addons/amxmodx/scripting
dezarhivezi SND-LIST dupa care rezultatul il adaugi in
cstrike/addons/amxmodx/config
dezarhivezi sound, iti apare un fisier sound dezchizi fisierul si copiezi de acolo fisierul misc si il pui in:
cstrike/sound