| ღLoveღMusicღ a întrebat:

Cum este sa fii admin pe un server de counter strike 1.6? Adica ce faci ca admin? Cum ii controlezi pe jucatori? dau funda si vot

2 răspunsuri:
| Adryan657 a răspuns:

E ca naiba
trebuie sa stai spec mult tp pe cei mai suspecti
am experientza in domeniu
activitate pe forum redirecte activitate pe server
amenintari ca zbori de pe server
injuraturi
raspunzi de banuri si de kick-uri
si sa vezi daca vrei sa fi admin
dar nu e chiar asa cum ar crede toti ca faci pe sefu'

| dubala a răspuns:

Ca admin ai acces la unele comenzi depinde de server si de ce grad ti-a dat admin moderator sia sa mai departe ce trebuie sa faci la un admin normal are comanda de ban kick slay blind censsure in unele cazuri poze ban unban si cam atat trebuie sa stai pe spect si sa te uiti la playeri si care vezi ca da prin pereti faci poze ai dai id tau ai ceri pozele daca nu ti le da te duci dai in consola amx_ban numele si gata