| oOAndreyOo a întrebat:

Sall mi-am luat jocul prince of persia the two thrones l-am instalat tot si am intrat in joc si ma da acolo langa vasul acela intru in cetatea aia sau ce ofi sar pe alea si cand ajung la aia pe care trebuie sa merg pe perete nu pot sa merg pe perete deci eu vreau sa-mi ziceti cum fac sa trec de acolo sa merg pe pere

2 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Uite aici un walktrough/gameplay si te uiti acolo si apoi vezi cum trebuie sa faci.
Daca nu e in video asta mai cauta si in alte video-uri dar vezi sa scrie walktrough.
http://www.youtube.com/watch?v=PL2m9QMy7XI

| oOAndreyOo explică:

Pai stiu ca trebuie sa marg pe perete da nu stiu cum