| stratu a întrebat:

De ce nu merge prince of persia 3 : the two thrones.? L-am instalat si cand ajung la deschiderea jocului la cheching disk se blocheaza la jumate si nu se mai incarca ce are? help ///

5 răspunsuri:
| TeddyPaul a răspuns:

Ai copiat crack-ul? Ai verificat daca PC-ul tau ii bun pentru jocul asta?

| stratu explică (pentru TeddyPaul):

Da am copiat crack-ul si pc e bun pentru jocul asta pentru ca l-am mai jucat acum 1 an dar numai stiu cum faceam. stiu ca mi se bloca si atunci la cheching disk dar nu stiu cum faceam sa nu se mai blocheze.

| stratu explică (pentru TeddyPaul):

Da... si da dar nu stiu ce are l-am mai jucat acum 1 an si mergea acum nu stiu dc nu merge.

| stratu explică (pentru TeddyPaul):

Da si Da dar nu stiu ce are de nu merge...

| caty98 a răspuns:

Hardisk-ul e de vina