| raduqu a întrebat:

am o problema, cand descarc orice joc de pe net intru in el si imi apare o eroare sadex:nfs most wanted ) " speed.exe - Unable To Locate Component " si mai joc "This application has failed to start because d3dx9_26.dll was not found. Re - installing the application may fix this problem. " la toate jocurile imi apare asta. ce trebuie sa fac sa mearga jocul?

1 răspuns:
| albul96 a răspuns:

Ai nevoie ca sa instalezi NET framework si obligatoriu sa suspendezi antivirusul deoarece fisierele de tip ***.dll sunt componente ce pot atrage suspiciuni.
Iti dau un sfat: foloseste antivirusul doar atunci cind descarci ceva de pe net