| bogdancuB a întrebat:

Am o problema, joc metin2 apollo si sunt sura pe arme magice. Intrebarea mea este : cum pot da 10k cu risipirea fara iteme site.
P.S am vazut multi sura care dadeau atat si vreau sami spune-ti ce bonusuri imi bag in iteme.

1 răspuns:
| ogreaxel a răspuns:

In primul rand depinde de itemele adversarului. Daca vrei sa dai mult cu vrajile ai nevoie de o arma cu valoarea atacului magic mai mare si neaparat cat mai mult int. Daca vrei sa nu mai primesti atat de mult iti faci iteme cu rezistenta magie.