| Danişor a întrebat:

Care este cel mai bun character de pe metin2 cat si pentru PVP cat si pentru PVM.Eu cred ca sura pe arme magice deoarece puii mei da-i risipirea si se anuleaza magiile.Ce-l mai rapid raspuns v-a primii funda! si ce bonusuri trebuie pe fiecare character? si unde trebuie s-a bagi punctele de status pentru fiecare character?

PS : Nu joc metin de foarte mult timp pot s-a zic ca sunt incepator.

4 răspunsuri:
| Cherry94 a răspuns:

PVP cel mai bun este war mental dar trebuie sa ai idee cum se face un war mental, daca nu, mai bine faci pe corp, sura este bun intr-adevar, pe spirit.

| Cherry94 a răspuns (pentru Cherry94):

PVM clar war mental cu apararea facuta cum trebuie rupi V2 fara buff.

| Danişor explică (pentru Cherry94):

Si pe ce metini imi recomanzi s-a joc?

| Cherry94 a răspuns (pentru Danişor):

Metin2 ro pvm-pvp.