| r0llyx a întrebat:

am o problema la TEST DRIVE UNLIMITED 2 imi merge foarte greu (in reluare)....nu prea am probleme am procesor Intel(r) core 540 3.07 ghz si 2 gb ram si Graphics performance three... dau funa numa cine stie sa imi explice ce trebuie sa fac-sau de ce nu merge TDU2!

1 răspuns:
| Ovydiw a răspuns:

Verifica daca ai placa video compatibila.
Incearca sa faci setari daca merge sa dai grafica slaba sa vezi daca merge mai bine, daca merge mai bine atunci jocul e prea performant pentru PC-ul tau, daca merge la fel inseamna ca nu e bun jocul...