| Kwik66 a întrebat:

Sall TPU,am o problema mare, la fifa 14 cat si la fifa 13 mi se intampla acelasi lucru...imi intra in joc dar ramane blocat acolo unde trebuie sa alegi limba si nu mai pot face nimic, la fifa 14 am gasit un crack,imi rezolva aceasta problema pot intra in meci,insa cand incepe meciul,se face ecranul negru,apoi apare meciu, apoi iar negru si tot asa...cum pot rezolva?

2 răspunsuri:
| stiixuletz a răspuns:

Depinde de componentele tale hardware daca ai o placa video care nu suporta jocul sau poate sunt niste erori la calculatorul tau sau la joc

| Kwik66 explică (pentru stiixuletz):

Frate,ambele jocuri imi mergeau inainte...am reinstalat windowsul si tot asa, le-am incercat mai multe site-uri diferite de unde le-am descarcat, tot asa big grin