| TearsOfBlood a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Eu am windows xp sp3 pe pc si vreau sa imi iau windows 7.
Sa il schimb?
Fac asta numai pentru jocuri de gen need for speed.
Si in plus as mai avea o intrebare.
Care este cel mai bun windows pentru un pc cu aceasta configurare:
Intel(R) Pentium4, cpu:1. 8 ghz, 512 mb of ram, video card Nividia Geforce 4MX 420, etc.

Răspuns Câştigător
| TrollHeart a răspuns:

Off nu-ti baga windows 7 ca nu iti va merge. Iti trebuie minim 2 GB ram sa-ti mearga. Funda? big grin si nici vista. lasa-ti windows xp sp 3 si procesorul Intel e foarte bun pentru jocuri! si eu am Intel(R) Pentium4 si 512 mb ram

2 răspunsuri:
| geo675 a răspuns:

Ramai la xp...saptele iti va merge dar iti va face multe probleme din cauza configuratiei

| Borderline a răspuns:

Eu îți recomand să rămâi la xp, îți trebuie cel puțin 1GB ram pentru Windows 7