| thealex_8676 a întrebat:

am si eu o intrebare: mai sunt cateva zile si termin un server de minecraft si nu stiu ce eventuri sa fac... Cel care o sa primeasca fundita o sa fie din start helper...iar in prima zi fac un event pentru. Grad vip.....eu dupa raspuns o sa las ip la server

Răspuns Câştigător
| DustyFlash a răspuns:

Eu unul iti sugerez sa faci urmatoarele eventuri:
1.Tras cu arcul
2.Hunger Games (nu prea iti sugerez HG)
3.Random prize (teleportezi pe cineva la intamplare la tine de 2 ori pe ora sau 1 data)
4.Parkour map
5.Fiecare primeste 100$ daca e online o ora
si ultima 6.Mob arena

1 răspuns:
| Nujjjjjjjjghf a răspuns:

Hunger Games TNTrun Bowspleef Splegg Factiuni ca e tare sa bagi mob arena sa faci o sala de event mare cu un event misto pe saptamana sau pe luna, Pacanele dinaia cu cazinou e un plugin cauta-l joburi multe si tari sa mai bagi NPC-uri (daca nu stii ce sunt cauta pe net) si ar fi tare parkour cu fel de fel de nivele si multe chestii tari!