| ViperMCF a întrebat:

Salutari tuturor membrilor TPU! Caut un server de Minecraft in care pot sa fiu helper, builder sau chiar admin! Joc de mult timp Minecraft si stiu foarte multe despre el!
Multumesc pentru ori ce raspuns.
Skype- AxeL XD

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Fara suparare, vad multe intrebari d-astea ca si ale tale, si trebuie sa le raspund la fiecare in parte. Pe Minecraft n-ai cum sa iei Grad asa din senin. Trebuie sa ai vechime pe un server, nu conteaza cat de bine te pricepi la Minecraft.