| solovey789 a întrebat:

Sall TPU, am si eu o problema, am un windows 7 si am samp cand dau sa intru pe server nu intra in el si asa face si in gta san andreas ce trebuie facut celui mai buhn raspuns dau FUNDA!

5 răspunsuri:
| sebykz a răspuns:

Ia-ti gta sa nemodificat.

| Florian_Geany_1972 a răspuns:

Ce rasp iti zice, ceva cu CD, daca e asa baga crackul, sau reinstaleaza gta(SA), Apoi SA:MP.
SUCCES!

| TheBwgg a răspuns:

Ori e de la joc ori intra greu

| Andy00 a răspuns:

Daca ai SAMP piratat incerca sa ii iei de pe alt site daca ii al cumparat ii poti face un update ca sa mearga

| Iovescu_Alexandru_2000 a răspuns:

Trebuie sa ai niste fisiere DDL ca sa iti mearga samp pe windows 7 ca nici mie nu imi mergea pe 7 si mi-am bagat xp Sp3. daca vrei sa iti mearga bagati windows xp bafta