| Mihaita5551 a întrebat:

Sall TPU, ce programe de optimizat PC-ul stiti?, dau funda! dar sa fie programe bune!

1 răspuns:
| Sharky_Fistis_1993 a răspuns:

Salut. Pai eu iti dau un sfat. Eu folosesc TuneupUtilites 2014. Este un program foarte complex, poate face cam... orice ex(defragmentare, curatare, stergere fisiere duble, fixare buguri, optimizare pornire pc (adica ce programe sa porneasca si care s anul porneasca cu pc), restore la iconitele stricate, si multe altele). Are chiar si un modul unde poti seta ce sa faca si odata la cat timp sa o faca.EX: poti sa il setezi sa curete tot ce ai in... partitia D:/folderul X in fiecare miercuri la ora 12:00. El asta o sa faca automat dupa care te informeaza. Nu este un program greu de utilizat, are o interfata foare "user friendly".

Link: http://www.tune-up.com/

Licenta: TMACO-HRNAV-OZGB2-ADQKE-WC2K2-XCY2J

SAU

Serial: CM2Y3-UZMDJ-J4QVG-AALBE-2Y7AB-MCVVN