| sticksulet a întrebat:

Sall
funda
ce programe gen Nero stiti?
urgent, va roghappy

Răspuns Câştigător
| DoRu a răspuns:

CDBurnerXP, un program foarte bun! Ocupa foarte putin fata de nero, ocupa 200MB si e mai putin! Pentru Downlod: http://cdburnerxp.se/

Are o interfata si-n limba romana! Instalarea este foarte simpla! Bafta si un Craciun fericit plin de bucirii!

6 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

CDBurnerXP, un program foarte bun! Ocupa foarte putin fata de nero, ocupa 200MB si e mai putin! Pentru Downlod: http://cdburnerxp.se/

Are o interfata si-n limba romana! Instalarea este foarte simpla! Bafta si un Craciun fericit plin de bucurii!

| DoRu a răspuns:

Scz ca ti-am dat de 2x

| DoRu a răspuns:

Ramy4ever nero express/ nero start smart tot una este pentru ca sa-ti spun de ce: face parte din executabilul nerobig grin
GeoX a iti spun si tie e tot aceeasi chestie din nero! big grin
scuze din noubig grin

si imgburn nu e un program chiar gen nero, adica este dar are numai optiuniea de boot si e nu mai pentru butarea sistemelor de operare.

| ramy4ever a răspuns:

Nero express, nero start smart..., burnaware, imgburn,...:d

| Izzaabellaa a răspuns:

nero express eu il am si e superrr

| mada_6124 a răspuns:

Nero express (eu de ex. asta il am si functioneaza bine...)
daca vrei iti dau ym! meu si t`il trim. oke?