| GiiaaBăă a întrebat:

Sall. TPU! Cine imi da cea mai lunga lista cu lumi virtuale, primeste fundita, dar nu-i nimic, si celelalte sunt bune!
Va rog, daca puteti, scrieti jocuri in afara de:
Stardoll, Ladu Popular, Our World, Oh My Dollz, Girl and the City, Zoomumba, SmallWorlds, PetPetPark, LPO, Miss Bimbo, si mai stiu 2 dar nu imi vin acum prin cap! As vrea sa fie lumi virtuale, cu grafica buna, mai animate, nu prea vreau cu oameni, si sa nu trebuiasca sa le download-ez, sa fie online! Hello Kitty online e tare frumos, dar trebuie Downlaod-at! Aaaa si sa nu imi spuneti jocuri de pe facebook, ca le stiu pe toate: Barn Buddy, Totally Spies Fshion Agents, Pets Ville, Mall World, Fashion Designer etc!

Răspuns Câştigător
| meddy28 a răspuns:

Fantage

7 răspunsuri:
| GiiaaBăă explică:

Ma scuzati, LPO era LPSO adica Littlest Pet Shop Online! E tare dragut, jocuri de agest gen vreau!

| GiiaaBăă explică:

Ohh, Doamne, cum am putut sa uit sa le mentionez pe Pandanda si pe Club Penguin?

| GiiaaBăă explică:

Mai stiu si Wooz World, Wawaii, si lumile virtuale tb sa aiba si chat!

| dya_3095 a răspuns:

Caine virtual nu imi mai vine prin cap

| 112garcea a răspuns:

Zoomumba

| GiiaaBăă explică:

Am scris zoomumba, citeste si tu, si caine virtual il stiu

| Cristinik_Cristina_1998 a răspuns:

Incearca jocul virtual mezz happy