| FunkyBaby a întrebat:

Joaca Cineva Totally Spies! Fashion Agents pe facebook?

15 răspunsuri:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Si eu joc happy

| IlegalSmile a răspuns:

Ce dragut e jocul happy mersi ca miai spus tongue
si eu ma jochappy

| katrina21darrell a răspuns:

Da eu joc.Si stiu sa fac sa ti se vada camerele spioanelor.1)Trebuie sa ai lvl mare.La Alex=Fashion Agent Bronze(Nu stiu la niciuna ce lvl e acel agent) eu am lvl 36 si sunt agent Woohpy Girl.Deci cred ca mai am destul de mult. Clover=Fashion Agent si Sam=Fashion Agent Silver

| simona16 a răspuns:

Eu da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da daca iti faci cont pe facebook

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu joc dar tu daca joci intra pe facebook si cauta denisa elena si e o fata cu o perecheie de ochelari vezi ca sunt onlain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti da intri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti dau raspunsul si tu scrii Am primit raspunsul tau, dar nu esti logat :-(
Il poti trimite si anonim, dar nu acumulezi puncte

| FunkyBaby explică:

Am nevoie de echipa am lv 20 aproape 21.care vrea sa faca echipa cu mine?

| alexandra_4350 a răspuns:

Joc totally spies pe facebook. Daca ma vrei prietena, invatama. ma cheama mariuca.

| alexandra_4350 a răspuns:

Stii cumva ce face cosul ala de pe joc? Sa stii chiar vreau sa stiu mai multe despre joc.

| Alexys_9783 a răspuns:

Jucam dar acum m-am plictisit de el.Nu mai joc[-x

| andrea_6371 a răspuns:

Salut eu sunt la nivelul 61 si inca sunt numai invisible spy sad

| andrea_6371 a răspuns:

Eu sunt la nivelul 61 si inca nimic