| xF1n3Ti a întrebat:

cine stie sa fac set ninja pe metin2 european

Răspuns Câştigător
| QuadHiT a răspuns:

Salut. stiu eu cum se face un set foarte bunwinking sa incepem cu armura
Armura--> Pv, Aparare Pumnal, Sansa De A Evita Atacul Cu Sageti, Si Viteza Farmecului. sau Valoare Atac
Scut--->Imun la necunostinta, Str, Int Sau Dex (depinde de caracter), sansa de a reflecta atacul cu sageti, semi-om.
Coif--->Sansa de a reflecta atacul cu sageti, Semi-om, Sansa la otravire, regenerare pv.
Papuci--->Pv, Aparare Pumnal, sansa de a reflecta atacul cu sageti, critica sau patrunzatoare.
Cercei--->Rezistenta la otrava, Aparare pumnal, sansa de a reflecta atacul cu sageti, semi-om
Bratara--->Pv, Rezistenta la magie, Patrunzatoare Semi-Om.
Colier--->(Preferatul Meulaughing ), Pv, Aparare Pumnal, Critica, Patrunzatoare. Si cam atat sper ca ti-am fost de ajutor happy Funda?

6 răspunsuri:
| xF1n3Ti explică (pentru QuadHiT):

Ma cum adica str ce inseamna

| xF1n3Ti explică (pentru xF1n3Ti):

Scuze da setul asta nu ma ajuta deloc

| QuadHiT a răspuns (pentru xF1n3Ti):

Str inseamna tarie

| QuadHiT a răspuns (pentru xF1n3Ti):

Da dar pune si bonusur 6/7winking. sa ai in fiecare item Aparare Ninja, Tare Impotriva Ninja

| xF1n3Ti explică (pentru QuadHiT):

Stiu
eu acum fac set anti

| xF1n3Ti explică (pentru QuadHiT):

Mda eu tot bonusez si numi aparare tarie de ce?