| LucaTeofil a întrebat:

Sall TPU
cine stie un joc cu zombie ceva gen DayZ doar sa aiba mult mai multi zombi si sa fie mai greu adica sa iti construiesti singur casa sa cauti arme, mancare, apa si sa se poate si multiplayer si gratuit sa gasesti alti playeri sa te poata ajuta sau sa trebuiasca sa te lupti cu ei
Funda

1 răspuns:
| DanielVălean a răspuns:

Eu nu am gasit asa ceva, dar iti recomand un joc tare online numit Earn to Die sunt multe versiuni cauta-le toate pe net si joaca-le.