| akio a întrebat:

Sal TPU!
Stie cineva dintre voi un joc survival (poate cu zombi) dar sa fie destul de realistic adica sa iti poti rupe oase sau sa iti fie foame, sa ai nevoie de apa si chesti din astea si daca se poate multiplayer (nu este problema daca chiar nu e).
Un singur lucru, jocul sa nu fie modul DayZ pentru ca PC-ul nu il poate suporta sad.

Multumesc.

5 răspunsuri:
| ZethKode a răspuns:

Am eu cate-va jocuri cu zombie, pe care le-am jucat si eu. Uite aici lista:
Left 4 Dead 1, 2- Sunt printre cele mai resusite jocuri cu zombie, e foarte tare, mai ales in coop.
Dead Island - Asemanator cu L4D doar ca aici este putin sandbox jocul ceea ce il face mai distractiv.Merita jucat in coop.
Dead Rising 2 - Joc 3rd person, e distractiv.
Resident Evil - Cred ca si tu stii seria aceasta, cauta pe youtube, daca vrei sa afli mai multe.Dar daca vrei sa il joci, poti incepe de la Re4.
Dead Space(1, 2) - Un survival horror foarte tare, are si elemente RPG.Pe al doi-lea il poti juca si multiplayer.
Killing Floor - Un alt joc shooter cu zombie.E foarte bun, mai ales ca il gasesti la pret foarte mic.
Cam astea mi le plac mie.Alegi ce iti place, Bafta!

| TheNiGhTCoReLV a răspuns (pentru ZethKode):

Poti sa imi spui si mie sit-ul de unde l-ai luat? PLZ

| ZethKode a răspuns (pentru TheNiGhTCoReLV):

Eu cumpar jocurile din Altex, Media Galaxy etc. Daca esti interesat de alte site-uri, da-mi un pm. happy

| mihaitzacelviteaz a răspuns:

Frate ceea ce cauti tu e Live4dead 2 nu e cu sete sau foame da e un joc extrem de bun happy si e si Online incerca-l :d