| NeGaTiwE a întrebat:

cred ca am o problema la calculator deci inainte cand ma jucam SAMP si vorbeam cu cineva pe skype nu avea nici o problema acum cand vorbesc pe skype si joc samp imi da o eroare la samp si scrie Loading... si apare o imagine alba si inainte cand jucam cs nu aveam de loc lag acum cand intru pe un sv am lag 200+ si am reinstalat si windowsu complet si degeaba tot asa face cine stie ce poate aveawinking funda

Răspuns Câştigător
| DraGfirE a răspuns:

Cred ca o fi dl windows poate ca nu l-ai instalat cum trebuie.