| Nike20 a întrebat:

Am o problema. am incercat sa instalez avast antivirus si nu ma lasa...imi deschide instalarea apoi dispare automat, am instalat kaspersky antivirus si l`am instalat.cand dau sa il deschid scrie Loading... si apoi dispare si nu mai apare nimic? am reinstalat si windowsu ce sa fac?

Multumesc!

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Descarca Malwarebytes Anti-Malware si salveaza-l pe Desktop.
Instaleaza-l si la sfarsit asigura-te ca ai bifat urmatoarele: Update Malwarebytes' Anti-Malware si Launch Malwarebytes' Anti-Malware. Apoi apasa Finish.
Dupa lansarea programului, selecteaza Perform full scan si apoi apasa pe Scan.
La terminarea scanarii apasa OK si apoi Show Results. Asigura-te ca e totul bifat si apoi apasa Remove Selected.
http://www.TPU.ro/......cat-acest/
Bafta!

| itsoft a răspuns:

Exact ce a zis el este cel mai bun

| express11 a răspuns:

Google-norton eraser power-descarca-l-run-foloseste-l-gata

| Nike20 explică:

Toti imi dati acelasi raspuns de 1000 de ori.da niciodata nu mergestraight face.

| Maghiar_Natalia_1984 a răspuns:

Fii atent s-a putea sa fie de la windows si eu am patit exact la fel, sa nu fie ceva windows din asta modificat... pe un xp original ar trebui sa mearga.hee hee