| anonim_4396 a întrebat:

cum ar merge dead space 2 pe laptopul asta :
Windows : windows 7 ultimate 32 biti
Ram : 2 gb ddr3
Procesor : Intel dual core e6600 2.4
Placa video : Nvidia Gtx 590

3 răspunsuri:
| DanielleDanielle a răspuns:

Pai fa singur comparatie daca se potriveste))

Dead Space 2 PC - Cerinte minime

Sistem de operare: Windows XP (SP2), Windows Vista, Windows 7
Procesor: 2.8 GHz sau echivalent, Pentium 4 2.8 GHz sau mai bun, AMD Athlon64 3000+ sau mai bun, Athlon64 X2 sau Core Duo
Memorie RAM: 1 GB (XP), 2 GB (Vista si Win7) sau mai mult
Grafica: 256 MB RAM cu Shader Model 3.0. NVIDIA GeForce 6800 sau mai bun
DirectX: 9.0c
Spatiu Hard Disk: 10 GB
Sunet: Compatibil DirectX 9.0c
8x CD/DVD

Dead Space 2 PC - Cerinte recomandate

Sistem de operare: Windows XP (SP2), Windows Vista, Windows 7
Procesor: Core 2 Duo E6700 2.66GHz sau Athlon II X2 220
Memorie RAM: 2 GB (XP), 4 GB (Vista si Win7) sau mai mult
Grafica: GeForce 8800 GTS sau Radeon HD 3800 series cu 512 MB RAM
DirectX: 9.0c
Spatiu Hard Disk: 12 GB
Sunet: Compatibil DirectX 9.0c
8x CD/DVD

| aly300 a răspuns (pentru DanielleDanielle):

Lasa-l in pace ca asta e un mincinos cat casa placa video din aceea se gaseste doar la laptopuri de peste 12000lei

| DanielleDanielle a răspuns (pentru aly300):

big grin big grin eu sunt din Republica Moldova. Nu stiu preturile de la voi happy