| BumtziBums12 a întrebat:

Sall TPUbig grin as vrea sa va intreb si eu ceva! Aveti un cont metin2 Tdl Gaming dar sa fie pe sv alcolicii care vreti sa ma ajutati bagati id dobrescucornel@yahoo.com si mil spuneti acolo ok? Sall si multumesc

2 răspunsuri:
| 0303radu a răspuns:

Bai cornele... astia cu metin-ul vostru mai mergeti si la dracu de obsedati, altceva nu stiti sa faceti toata ziua de cat sa jucati jocul ala tampit

| BumtziBums12 explică (pentru 0303radu):

Decat sa injuri mai bine spuneai ca nu ai, dar nu poti cere cuiva ce nu il are