| CrysMax a întrebat:

de curand mi-am facut un sv de cs, dar am o problema mai grava...am laaaaagg crying((( cine ma poate ajuta? sa-mi zica si mie cum sa scap de el? va rog dau FUNDA!

3 răspunsuri:
| CrazyRat a răspuns:

Http://www.csbestial.com/forum/cstrike-161172.html
Uita-te pe aici si poate te ajuta unele chesti. (faci in consola sau cfg-ul sv-ului)

| StefanL a răspuns:

Lagul apare din multe motive; conexiune internet, procesor slab sau placa video slaba

| CrysMax explică:

Nu merge frate crying(( crezi ca ma poti ajuta personal? daca da baga id-ul meu
crys_max_97@yahoo.com