| Generation22 a întrebat:

Sall TpU ! Deci am o problema cu Local Disk C ! eu am in total in el toata memoria de 24 de giga si mi se tot schimba zice ba o data ca am 193 mega liberi ba ca 500 mega liberi ba ca numai am nimic si ma deranjeaza deoarece se misca foarte greu PC-ul ... sad imi puteti spune ce ar trebui sa sterg sau e vreun folder invizibil care il pot vedea doar cu un anumit program sa ceva... plz helpp ! Promit funda

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Dezinstaleaza programele inutile dai un clean cu ccleaner sterge tot/muta tot ce nu iti trebuie din c