| МŶĶÁŶ a întrebat:

Eu in seara asta comand un joc de ps3 si nu ma pot decide dintre trei: naruto storm 1/ naruto storm 2/ naruto storm generations... Cred cal iau pae generations deoarece e ca un fel de combinatie intre 1 si 2... Ce mi-ati recomanda dintre cele 3? De asemenea stiti vreun joc de bowling pentru ps move care sa fie misto?

Răspuns Câştigător
| eutunoilafilm a răspuns:

Buna! Eu iti recomand naruto storm genetations deoarece cred ca e mult mai tare decat celelalte doua.Nu stiu, nu prea exista multe diferente in grafica dar mi se pare mie mai reusit.
Bafta!