| ArdeleanDaniel a întrebat:

Imi puteti da un sv de metin2 PVM hard care sa fie destul de populat adica multi pleyeri. FUNDA la cel mai bun

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

rolling on the floor Man nu am fost atent cand am citit, am crezut ca ai zis ca sunt prea multi, scuze. Nu cred ca o sa gasesti servere populate hard pvm, incearca totusi arena.

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Epical metin2 dar nu intra la 2 noaptea.

| ArdeleanDaniel explică (pentru William):

Is prea putini pleyeri

| William a răspuns (pentru ArdeleanDaniel):

''Imi puteti da un sv de metin2 PVM hard care sa fie destul de populat adica multi pleyeri'' Pai asta ai cerut, daca vrei iti dau unul unde esti doar tu si GM-ul pe server.

| ArdeleanDaniel explică (pentru William):

Daca in asta is multi pleyeri... dabia is 20