| dgffdf a întrebat:

Sall ' TPU! Pot conecta o tableta la internet, prin telefon ( hotspot ) daca folosesc date mobile si nu o retea wifi? Daca da, cum anume?

Răspuns Câştigător
| kanechy a răspuns:

Uite, nu stiu mai exact la ce te.ai referit, fi putin mai explicit, din ce am inteles eu ca ai vrut sa stii este daca poti sa te conectezi la hotspot.ul telefonului fara sa folosesti reteaua wifi?! Nu este posibil asa ceva! Datele mobile sunt fix de pe cartela sau abonament, adica net.ul personal! Iar wifi.ul de peste tot! Poti sa te conectezi la hotspot la telefon doar daca folosesti wifi.ul! Daca ai tableta cu sim! Poti pune cartela de la telefon daca spui ca ai net pe ea si atunci poti folosi datele mobile cat vrei tu! Fara wifi!