| stolniceanus a întrebat:

Sall TPU! Recent m-am apucat de Gta SAMP... Problema este ca mi-am descarcat un server gata facut iar cand intru in el scrie server didn't responding ce sa fac? funda+vot

Răspuns Câştigător
| Flavian_Sinculei_1995 a răspuns:

Fara suparare daca iei un server gata facut nu-ti merge pentru ca e inregistrat Ip-ul la accea persoana!
Asa puisor apucate singur, tutorial:https://www.youtube.com/watch?v=MjCxKPL9uqY

1 răspuns:
| PepsyTwyst a răspuns:

Eroarea "server didn't responding" inseamna ca serverul nu merge. Incearca sa cauti un alt server pe care sa joci. Eu joc pe rpg.bugged.ro e un server romanesc foarte frumos. Funda?