| Suirad_Daryus_1992 a întrebat:

vreau sa descarc unele programe, si imi cere,, test IQ",,, castiga un iPhone" si ma pune sa dau un nr de telefon, acest nr costa bani sau e free?

1 răspuns:
| Magnifico a răspuns:

Acelea se numesc survey.Trebuie sa dai bani, si de multe ori nu rezolvi nimic.
Cel mai frecvent alea sunt pe site-uri cu hack-uri pentru diverse aplicatii/jocuri/programe sau parole pentru arhive (jocuri, etc.).

Cauta pe net metode cum sa treci de ele, dar eu personal nu am reusit.

Si de multe ori ceea ce trebuie sa scoti nici nu este bun macar.