| Noitrex a întrebat:

Salut spuneti-mi cu pot sa downloadez gratis de pe acele site-uri care cer sa completezi ceva gen "Castiga noul iphone 5!" la sfarsit ati cere numarul de telefon si daca confirmi de pe telefon ati ia bani.
btw: site-ul de pe care vreau sa downloadez http://cleanfiles.net/
Dau Funda!

2 răspunsuri:
| petre059 a răspuns:

Tu chiar crezi in prostii de genul asta? Cat iti ia 1 sau 3 euro? laughing Stai bland nu te agita.

| 8imal a răspuns:

Nu poti! si te sfatuies sa eviti siturile aste cu survey, de obicei in spatele fisierelor postate se afla spam si virus!