| SharkBogdy a întrebat:

Vreau sa-i intreb ceva pe cei ce au jucat nfs hot pursuit adica mi-am scos jocu install toate cele merge perfect. Insa am o mica problema adica nu prea inteleg ceva. Jocul nu are nici un fel de poveste? Adica gen nfs most wanted:black list sau nfs carbon, undercover etc.
Tot ce vad in jocu asta e o harta unde imi aleg curse si atat nici free roam nimic. Asa e tot jocu? Ca daca da il sterg direct.happy

1 răspuns:
| smeker2233 a răspuns:

Cam asta este jocul il am si si mie imi face la fel.