| NuDauNumeleMeu a întrebat:

Salut
Joc Metin2DR doar ca este o mica problema cu jocu.
Deci...am instalat jocul merge perfect nu are nimic, adoua zi cand dau Start se deschide jocul si se inchide foarte rapid... deci imi apare ferestra jocului unde aleg serveru si se inchide imediat De ce? daca instalez din nou jocul merge dar se repeta povestea

1 răspuns:
| Bohonea_Sebastian_1976 a răspuns:

Pai poate jocul are problema sau siteul e foarte usor sa copiezi un nume sa paui imeginea si sa arate ca e site-ul corect.Sau calculatorul are o problema.