| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi fac credite pe IMVU. As vrea sa incerc optiunea Meet Me. Epe gratis? Ca am auzit ca trebuie nr. de telefon si am crezut ca trebuie dat bani. Ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| RazaDeLumina a răspuns:

Esta absolut si total gratis.Trebuie sa dai nr de telefon doar pentru a primi un cod nu iti face griji nu iti ia bani sau ceva si eu am dat nr si uita ca n-am patit nimichappy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da daca imi fac meet me am auzit ca da 500 credite in fiecare zii. e adevarat?

| karinutzaloveyou a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, iti da mult mai putin...