| EmyKiss a întrebat:

SAll TPU Vreau sa stiu cum mi-ar merge GTA 4 pe PC asta, adica cu lag, fara lag, bine, rau...

Windows 7 Ultimate 64 Bit

System Manufactuer: Gigabyte Technology

System Model: G31M-ES2L

Bios: Award Modular Bios v6 00PG

Procesor: Intel(R) Celeron(R) CPU E3300 @ 2.50 GHz (2CPUs)

RAM: 2GB sau cel mai probabil o sa imi mai iau 1gb si o sa am 3, im ziceti cum merge si pe 2gb ram si pe 3gb.

DirectX Version: DirectX 11

Placa Video: -ATI Radeon HD 6450 SL, 2GB GDDR3, 64bit | Asus
-nVidia GeForce 210, 1GB GDDR3, 64bit | Gigabyte

La placa vide imi ziceti cum merge pe fiecare si pe care merge mai bine.

Multumes, big funda!

Răspuns Câştigător
| eNdH a răspuns:

Pai eu am 32 de biti si 2 gb ram si windows 7 si merge acceptsbil thumbs up insa, eu mi-am schimbat windowsul pentru a imi merge merge mai bine daca vrei windows 7 te-as sfatuii doar daca ai 4gb+ ram si cu placa video merge super e foarte bunawinking

2 răspunsuri:
| CrappinMorth a răspuns:

ATI Radeon e mai buna...bun, deci dupa sistemul tau GTA IV o sa se miste destul de bine pe medium-high.dar pentru ca update-urile de la joc l-au stricat iti va merge pe low-medium happy GTA IV nu este foarte bine optimizat pentru PC

| Anonim1293 a răspuns:

Nu o sa ai probleme happy