| anonim_4396 a întrebat:

Sall.tpu vreau si eu niste jocuri online sa ma pot juca cu prieteni vreau cv gen samp metin (toate existente) funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Ce mai faci Seby? Daca vrei jocuri online (sa mearga jucate cu prietenii) incearca :
-Fifa 07, 08, 09, 10, 11,12
-Call of Duty 4
-Counter Strike

De asemenea exista un program "GameRanger" cu care poti juca extrem de multe jocuri multiplayer.

Bafta!

6 răspunsuri:
| KingCobra a răspuns:

Sall incearca serverul asta de samp robbytzzu.no-ip.org:7777 este unul dintre cele mai tari servere (samp0.3.d)

| KingCobra a răspuns:

Sall incearca serverul asta de samp este unul dintre cele mai tari robbytzzu.no-ip.org:7777 (samp 03d)

| Nume2 a răspuns (pentru KingCobra):

Pai da-mi ip dar daca este de curse drifturi nu mersi daca tot e pe samp vreau cv foarte apropiat de san andreas cops and robberwinking

| KingCobra a răspuns (pentru Nume2):

Baga numele asta in loc de ip robbytzzu.no-ip.org:7777 o sa iti mearga, si serverul este de trucking faci misiuni si tot felul, dar are si niste mapi de distractie (pentru timpul liber).

| Nume2 a răspuns (pentru KingCobra):

Frate pentru ce versiune de samp e eu am 0.3d si nu merge am incercat

| KingCobra a răspuns (pentru Nume2):

0.3 e