| numepublic20000 a întrebat:

Sallut caut o comunitate de cs noua pe care imi puteti da administrator si va pot ajuta la posturi, oameni

84 răspunsuri:
| bluegaming a răspuns:

Http://Www.BlueGaminG.Ro

Cautam admini, manageri cs 1.6, cs:go, acordam premii in licente STEAM CS:GO si CS 1.6

CsGo.BlueGaming.Ro

Cs.BlueGaminG.Ro

| SanduVictor a răspuns:

Intra pe http://inforo.forumz.ro este o comunitate creata de mine momentan cautam mai multi membri, dar deja avem un clan de clash of clans poti veni si daca ai un server de cs hostat poti sa il adaugi. :)

| SanduVictor a răspuns:

Iti pot da global moderator daca vi cu cativa membri activi, http://inforo.forumz.ro este creata de mine cautam membri

| Bilan_Denis_1997 a răspuns:

Salut
Cauti un forum bun, din Romania?
Welcome to http://idealcs.ro/forum/
Suntem in cautare de :
(*) Servere #
(*) Clanuri #
(*) Designeri #
Intra si tu pe cel mai tare forum de Counter-Strike 1.6 >Din Romania<
Da mass-ul acesta mai departe daca vrei sa imi dovedesti curaj adevarat si prietenie cu mine :)(*)

| Roberto995 a răspuns:

Salut comunitatea www.skz.ro sa redeschis, cautam staff, membri care doresc sa aduca server de orice tip, nu ezita si vino alaturi de noi, pentru supra beneficii. www.skz.ro Va asteptam!

| Dorcea_Ionut_1997 a răspuns:

Salut,hai pe această comunitate www.maxcs.16mb.com
Căutăm staff!
Faci Cerere De Moderator Global și îți dau și dacă aduci membri și faci posturi iei up la Administrator.
Avem deja 2 server și 20 membri.
Oferim DNS Nume.MaxCs.Ro sau Nume.MaxCs.com

| Regheton2013 a răspuns:

Www.Hellstrike.ro - intra si demonstreaza-mi ce poti ce calitati sau experienta ai, si in fuctie de exp ta iti vom da grad :)

| Dorcea_Ionut_1997 a răspuns:

Salut,vă recomand să veniți pe această comunitate: www.liongame.ro/forum

*Căutăm Staff Activ, Matur și cu experiență

*Este o comunitate de durată și serioasă

| Vali_Babut_1996 a răspuns:

Raspunsul tau aici... da-mi numele comunitatii

| HD_Andrei_2000 a răspuns:

Vino pe KillahGaming.Tk
Cautam:
-1 Administrator
-3 Super-Moderatori
-9 Moderatori

MODERATOR FREE!

Daca ai un server de SA:MP, CS 1.6, MINECRAFT, TS3 iti oferim:

-Support tehnic.
-DNS: Nume. KillahGaming.Tk
-Gradul Manager Server
-Mai mult respect din fata tuturor membrilor si staff-ului
-Va stam la dispozitie 24/7
-Categoriile alese pot fi sterse / adaugate /editate oricand
-Member Title Fondator Nume. KillahGaming.Tk
-Mega - Banner (INCLUS)!

Iti dau Administrator.

| Rbm_Dragos_1998 a răspuns:

Http://forum.legend-gaming.ro/ cauta staf serios si cu experienta si de incredere

| Rbm_Dragos_1998 a răspuns:

Http://forum.legend-gaming.ro/ 1cauta staf 2servere orice mod 3 staf-ul e de traba 4staf de incredere

| Lumi_Foarte_Aproape_Sfârșitul_1999 a răspuns:

Salut am eu forum l-am facut chiar acum 3 zile uite aicia link-ul http://cs-gaming-ro.forumgratuit.ro daca vrei sa-ti dau administrator mai intai imi spui ce sti sa facii ok MA gasesti pe Facebook Eugen Serban am o floare rosie ca poza de profill sau imi lasi mesaj pe forum daca iti faci cont salut!

| Lumi_Foarte_Aproape_Sfârșitul_1999 a răspuns:

Intrati pe serverul meu de cs uitati IP:PORT 5.83.43.215:27015 Eveniment Admine Free pe (50) de ore jucate pe Server Mai multe detalii pe, Forum http://cs-gaming-ro.forumgratuit.ro

| Atat_Razvan_Si_1999 a răspuns:

Salut, s-a deschis noul server si forumul de css-v34 IP: 193.84.64.188:27015, se ofera admine free doar prin activitate. Va asteptam cu mare drag, pentru mai multe detalii puteti intra pe pagina noastra http://zrs-gaming.com server-ul este la inceput si avem nevoie de cat mai mult sprijin din partea voastra,

| Aegisthus a răspuns:

Din dorința de a aduce ceva diferit în gaming, am înființat Battle Arena. Nu punem accent pe statistică și nici nu vom pune niciodată. Preferăm utilizatorii de calitate, care știu să îmbine gaming-ul cu amuzamentul. :)
WWW.BATTLEARENA.RO

| Angelescu_Alexandru_1995 a răspuns:

Buna ziua, comunitatea noastra (www.eternalteam.ro) a fost infiintata la data de 5 August 2017.
In acest moment avem un server de CS 1.6 | Respawn.EternalTeam.Ro

Suntem in cautare de :
- Servere, (ORICE MOD). (populate / nepopulate)
- STAFF : Moderatori, Designeri, Super-moderatori.
- Oameni cu idei de promovare, dornici sa ne ajute.

Avem alaturi ne noi oameni, cu caracter si oameni intelegatori.

Facebook-ul comunitatii : https://www.facebook.com/EternalTeam...91669734185925
Va asteptam alaturi de noi!

| MaDuTzZuL a răspuns:

????????PlayTecuci CommuniTy????????®

????Salutare națiune vă așteptăm pe comunitatea noastră de jocuri.

⭐ACUM ȘI DOMENIUL
PlayTecuci.Ro

???? Portal: www. PlayTecuci.Ro/forum
------------------------------
????SERVERE ONLINE:????
------------------------------
????SERVERE VOCE
????Ts. PlayTecuci.Ro

------------------------------

???? SERVERE SA-MP
???? samp. PlayTecuci.Ro

------------------------------

SERVERE
???????? COUNTER-STRIKE 1.6
Cs.PlayTecuci.Ro (Respawn)

------------------------------

????SERVERE MINECRAFT
Mc. PlayTecuci.Ro
????(IN LUCRU)
------------------------------
Panel: http://PlayTecuci.Ro/Panel
------------------------------
????:Recrutăm
✅:Servere Cs1.6
✅:Servere Sa-Mp
✅:Servere Minecraft
------------------------------
ℹ:Ce Oferim Noi? :
✅:Dns
(ex: nume.Tecucy.Com)
(ex: nume. PlayTecuci.Ro)
✅:Categorie pe forum
✅:Suport Online 24/7
✅:Boost-uri săptămânale la serverele CS
------------------------------
-comunitatea organizează evenimente săptămânal cu multe premii!
------------------------------
????RECRUTĂM:
???? Staff forum ????
???? Desiger Forum ????
???? Uploder ????
???? Mapper-i ????
???? Agenți ????
???? 5 Admini Activi (sa-mp)

???? DISTRIBUIE ȘI TU MAI DEPARTE!

| Gindac_Marian_1985 a răspuns:

♥Vor incepe editiile premii mix pe evils.ro!♥
In ce consta acest concurs?
Fiecare jucator care va atinge topurile 1 / 2 / 3 pe server, va avea sansa de a castiga Steam Key!
Locul 1 : Va avea sansa de a castiga premiul de 3 Steam Key.
Locul 2 : Va avea sansa de a castiga premiul de 2 Steam Key.
Locul 3 : Va avea sansa de a castiga premiul de 1 Steam Key.

[ Concursul va avea loc din 3 in 3 zile sptamanal! ]
----------------------------------------------------------------
Va uram mult succes, si multa bafta in castigarea premiilor [MIX]!
Link unde puteti sa va informati cat mai mult in construirea primei editii MIX => https://evils.ro/....../index.php
# Team Mix.

| Aliasss a răspuns:

Esti in cautare de o comunitate de gaming? A sosit vremea sa aflii de DARKELITE România. Suntem in cautare de staff [ Moderatori/Super-Moderatori/Supervisori/Administratori/Designeri ]! Afiliem servere de orice joc [ CS1.6/CSGO/SAMP/MINECRAFT/METIN ]! Suntem in cautare de admini pentru sv noastre, oferim lectii photoshop. Tot ce iti doresti iti ofera ❤ DARKELITE ❤

www.darkelite.ro

| ShowTime4Dark a răspuns:

Https://csarena.net - o comunitate de gaming deschisa in 2016 si redeschisa in 2019. Avem un staff matur si sociabil. Oferim suport serverelor noi ce vin in comunitate chiar le putem oferi si un host acceptabil pentru serverul dorit! Avem parteneriat cu https://csahost.eu si dispunem de propriul dedicat unde ne hostam serverele. Dedicatul este de ultima generatie cu protectie ddos pentru servere de gaming.
Facebook Page : https://www.facebook.com/CsArenaNet-268086966673605/
Steam Page: https://steamcommunity.com/groups/csarenacommunity
GameTracker Team : https://www.gametracker.com/clan/csarena.net/

| GnG a răspuns:

Comunitatea PUBZONE - https://pubzone.ro/