| Bogdanss a întrebat:

Sallut. Eu am jucat ceva timp samp(san andreas multiplayer) si am vrut sa ma reapuc dar nu pot jucat pentru ca am router cine imi explica corect sau i-mi da un link cu un tutorial ai dau funda! mersi.

Răspuns Câştigător
| StrumfXxX a răspuns:

Salut daca ai router poti sa te joci samp am avut si eu pana acu o luna si ma lasa sau tu vrei sa ti un servar la tine in pc in cazul in care ai servar de samp hosteazal ca il ti degeaba.

2 răspunsuri:
| Bogdanss explică:

Eu am servarul asta HostName: VirtualStrike RPG [0.3D]
Address: 93.119.26.229:7777
ai dau connect intru pe el imi apare ca se conecteaza si dupa zice ceva de genu(dont'respond server retry)

| Bogdanss explică:

Ce trebuie sa fac?