| Robeert a întrebat:

De ce nu imi mai merge gta la care am un patch samp in care e gta san andreas multiplayer si jukam si aseara am jucat si acum cand am vrut sa intru nu mai merge s'oi fi sters eu ceva?:http://img828.imageshack.us/img828/9633/94197538.jpg
aJuToR Pls:X FuNDiTsA:X

1 răspuns:
| Pluto a răspuns:

Nu ai ce face, problema este paketul care l-ai luat, deci trebuie sa reinstalezi de site-ul oficial, ca sa nu mai iei piratate, niciodata sa nu ai incredere asa am patit si eu la call of duty black ops, deci eu te sfatuiesc, am stat 3 zile degeaba sa se descarce si. fatal eror.