| devil1995 a întrebat:

Sallz TPU! Cum imi activez adminu/vip pe un server de cs 1.6? big grin

Dau si 10 funditse daca e nevoie...

Răspuns Câştigător
| eduard55882 a răspuns:

Salut prietene.Ca sa activezi adminul/vip trebuie sa scrii in consola urmatoarele cerinte(pentru consola apesi pe butonul de sub ESC) : scrii asa:
setinfo _pw PAROLA
name cum te cheama

5 răspunsuri:
| eduard55882 a răspuns:

Sau poti sa intrebi detinatorul serverului daca nu te-ai lamurit

| valy91 a răspuns:

Setinfo _cs pass
asa se activeaza pe unele sv

| teiubescadelina a răspuns:

Cand dati setinfo si parola voi nu lasati spatiu de exemplu. setinfo_pw gibilan
trebuie sa scrieti. setinfo _pw gibilan
bagati nicku
Name- Buggy
Connect...

| rambo20 a răspuns:

Sall am si eu o intrebare cum sa activez adminu deoarece cu seting _pw parola nu merge imi scrie mereu asta[.] de ce nu merge?

| Tiberiu_Apachitei_1999 a răspuns (pentru rambo20):

Trebuie sa scrii ->> setinfo _pw Parola EX: setinfo _pw Bucuresti